Bogmærker er liker som tager dig til derese favoritsteder. Med googles toolbar kan de skape disse for Internet Explorer, eller på http://www.google.com/bookmarks/?hl=es.
MySpace er et online community hvor de kan lære derese venners venner at kende, og dele fotos, dagbøger og andre interessante ting indenfor at stadig voksende netværk.
Service som tillader dig at organisere derese sociale bogærker på nettet. De bogmærker som de har markeret i deres browser kan organiseres og katalogeres hved hjælp af et etikettesystem.
Facebook er et websted som udgøres af mange sociale netværk tilknyttet til skoler, universiteter, arbejdspladser, områder osv., og som anvendes til at holde sig opdateret og dele fotos, videoer, link osv. med venner, familie, kollegaer og andre sociale kredse.
I LUKKET URBANISERING ROLIGE OG MEGET GOD PLEJE AF ORIHUELA COSTA. DUPLEX AF TRE SOVEVÆRELSER, TO BADEVÆRELSER. FORAN GÅRDEN, POST FOR BIL, GRILL OG LAGERBYGNINGSPLAN. AIR CONDITIONING. UAFHÆNGIGE KØKKEN ER BLEVET UDSTYRET MED EXIT TIL GÅRDEN. SPISESTUE-OPHOLDSSTUE ELEGANTE. ET SOVEVÆRELSE OG BADEVÆRELSE I STUEETAGEN. ROOM MAIN I FØRSTE SAL MED UDGANG TIL TERRASSE. INDBYGGEDE GARDEROBESKABE. FULDT UDSTYREDE TIL AT ANGIVE LIVE. FÆLLESSKABET POOL. LUK TIL ALLE TJENESTER OG STRANDEN.
Calle de Ramón Gallud, 181 3182Torrevieja (Alicante)
www.inmo-api.net
Tlf.: +34 626234943
Tlf2.: +34 966928738
e-Mail: maytejr44@hotmail.com
Bemærkninger: Den angivne information er vejledende og dermed ikke bindende Osv. Vi foreslår at de kontakter firmaet for at få de mest aktuelle oplysninger og/eller for at bekræfte dem som er opgivet her. Comunidad incluida en el precio.